Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


REGIONY
(Nie) spodziewana zmiana w ZROT

Brak zgody co do zasad współpracy pomiędzy Urzędem Marszałkowskim, a ZROT legły u podłoża zmian zarządu organizacji. Niejasne są jednak przyczyny odwołania w kwietniu całego zarządu Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Były prezes ZROT, Marek Migdal, twierdzi, że urzędnicy nie zaakceptowali jego dążeń do zaciśnienia współpracy, rzecznik Urzędu Marszałkowskiego powołuje się na „wady prawne”. Jedna i druga strona podkreśla, jak ważne jest połączenie działań władz regionu z regionalną organizacją turystyczną. – Zmiana zarządu ZROT jest ze szkodą dla całego regionu – mówi Marek Migdal. 18 kwietnia br. władze Urzędu Marszałkowskiego odwołały cały zarząd Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, informacje na temat planów zmiany składu zarządu i zmiany prezesa, były przekazane przez osoby z Urzędu Marszałkowskiego już na dwa miesiące przed ogłoszeniem terminu kolejnego walnego zebrania. Na samym walnym został podmieniony jeden punkt obrad – planowany, dotyczący informacji o rezygnacji członków zarządu zastąpił punkt o odwołaniu całego zespołu. I tak też się stało. JKK

Więcej czytaj w numerze 9/2019 Wiadomości Turystycznych (1-15 maja)

Zamów prenumeratę  


2019-04-30 17:46:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Agnieszka Lis, kierownik biura LOT "Serce Kaszub"  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter