Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PRESS TRIP
Kuba otwarta na turystów 

Kuba zaprosiła150 dziennikarzy z całego świata na największe wydarzenie turystyczne w tym kraju: Międzynarodowe Targi Turystyczne FITCuba 2019, które odbyło się w dniach 6-11 maja na terenie zabytkowych fortyfikacji Morro-Cabana w Hawanie. 

W targach wzięło udział ponad 3000 uczestników z 52 krajów, w tym z Polski. Państwem partnerskim tej edycji targów była Hiszpania. Pani minister przemysłu, handlu i turystyki Hiszpanii María Reyes Maroto Illera wraz z ministrem turystyki Kuby Manuelem Marrero Cruz dokonali oficjalnej inauguracji targów.

Pięciosobowa delegacja dziennikarzy z Polski wzięła udział w tym wydarzeniu na zaproszenie Ambasady Kuby w Polsce. „Wiadomości Turystyczne” reprezentowała redaktor prowadząca Natalia Pęcak. FitCuba to ważne wydarzenie dla regionu Ameryki Środkowej i jest wyrazem strategii promocji Kuby, która realizuje program otwarcia się na międzynarodowy ruch turystyczny.Turystyka stanowi drugie źródło przychodów do budżetu państwa i jest priorytetem narodowym Kuby. NP

2019-05-13 17:20:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Agnieszka Lis, kierownik biura LOT "Serce Kaszub"  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter