Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»PERSONALIA
Nowy prezes LOT Ziemia Mrągowska

W ostatnim czasie we władzach LOT Ziemia Mrągowska nastąpiły zmiany personalne. Nowym prezesem stowarzyszenia został Arkadiusz Mierkowski. Do tej pory Mierkowski pełnił w organizacji funkcję wiceprezesa.

Na to stanowisko powołano go w zeszłym roku podczas walnego zebrania członków. Nowy prezes LOT Ziemia Mrągowska jest zawodowo związany z samorządem. Pracuje jako kierownik Referatu Strategii, Rozwoju i Promocji w Urzędzie Miejskim w Mrągowie. Jak donoszą lokalne media, ma też bogate doświadczenie w działalności na rzecz NGO.

Powołanie Arkadiusza Mierkowskiego na szefa zarządu LOT ma związek z rezygnacją z tej funkcji przez dotychczasowego prezesa - Roberta Wróbla, który uzyskał mandat radnego Rady Miejskiej w Mrągowie i pełni w niej funkcję przewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury, Turystyki i Zdrowia. Robert Wróbel jest absolwentem germanistyki Uniwersytetu Gdańskiego. Od 2008 r. pracuje jako kierownik Mrągowskiego Centrum Informacji Turystycznej. W tym samym roku rozpoczęła się też jego prezesura w LOT Ziemia Mrągowska. W latach 2017 – 2019 był członkiem zarządu Warmińsko-Mazurskiej ROT. Jest też jednym z członków-założycieli Ogólnopolskie Porozumienie LOT. MO

2019-05-14 12:13:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Agnieszka Lis, kierownik biura LOT "Serce Kaszub"  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter