Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WARSZTATY

Branża turystyczna z Izraela
poznawała potencjał turystyczny Łodzi

W Izraelu łódzka branża promowała Łódź jako kierunek idealny na krótkie przyjazdy z bogatą ofertą gastronomiczną i rozrywkową.

W wyniku współpracy między Łódzką Organizacją Turystyczną, Portem Lotniczym im. W. Reymonta a Izraelskim Stowarzyszeniem Agencji Podróży i Konsultantów w połowie maja przeprowadzono warsztaty turystyczne w Tel Avivie. Ich celem było zaznajomienie izraelskiej branży turystycznej z walorami Łodzi.

Spotkanie podzielono na dwie części. W pierwszej odbyła się prezentacja miasta: łódzcy partnerzy promowali miasto jako kierunek na krótkie wypady, akcentowali, że Łódź ma bogatą ofertą kulinarną, zakupową, rozrywkową, turystyczną coraz atrakcyjniej prezentuje się też oferta rekreacyjna. Dużym atutem są też ceny – dużo niższe niż w Izraelu. Prezes Izraelskiego Stowarzyszenia Agencji Podróży i Konsultantów pozytywnie wypowiadała się o potencjale turystycznym stolicy woj. łódzkiego. - Łódź jest obiecującą destynacją oferującą szeroki zakres usług, tak kochanych przez izraelskich turystów - krótkie i niedrogie wakacje, łączące dziedzictwo żydowskie, z nowoczesnym życiem kulturalnym, pięknymi atrakcjami turystycznymi dla całych rodzin i wysokiej jakości ofertą zakupów. Spotkania biznesowe jak to, które się odbyło otwiera możliwości zarówno dla członków Stowarzyszenia, jak i dla ich klientów - milionów izraelskich turystów. MO

2019-05-27 08:54:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Anna Michalec, właścicielka biura agencyjnego TURKUS w Koluszkach.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter