Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TARGI

ZOPOT w Pekinie uhonorowany nagrodą Chinese Tourist Welcome

Podczas targów ITB China w Szanghaju ZOPOT w Pekinie otrzymał nagrodę za aktywność na polu promocji Polski na chińskim rynku. W połowie maja w Szanghaju po raz trzeci zorganizowano targi turystyczne ITB China, które z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem uczestników.

Jak podaje Polska Organizacja Turystyczna, tym razem pojawiło się ponad 800 wystawców z 84 krajów i 850 nabywców z całych Chin. - 40 proc. pochodziła z miast drugiego i trzeciego rzędu, co wskazuje na rosnące zainteresowanie turystyką zagraniczną również poza głównymi metropoliami Pekinu, Szanghaju, Kantonu i Shenzhen – można przeczytać w komunikacie na stronie POT.

W ITB China – wzorem lat poprzednich – uczestniczyli wystawcy z Polski, dla których była to dobra okazja do nawiązania nowych relacji lub zacieśnienia już istniejących z azjatyckimi partnerami. Podczas targów odbyła się gala wręczenia nagród Chinese Tourist Welcome, które są przyznawane przez Chiński Instytut Badań Turystycznych i Ctrip – największe internetowe biuro podróży w Chinach w pięciu kategoriach: marketing, innowacje, jakość usług, całokształt działań i internet/media. Właśnie w tej ostatniej kategorii organizatorzy nagrodzili Polskę. ZOPOT w Pekinie otrzymał brąz w kategorii internet/media za działania promocyjne i zaangażowanie w realizację programu telewizyjnego „Nieustraszone dwudziestolatki”, który był kręcony w Polsce.

- Jesteśmy bardzo wdzięczni COTRI i Ctrip za to wyróżnienie. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznanych firmom obsługujących chińskich turystów i to wielki zaszczyt znaleźć się w gronie tylu kreatywnych organizacji – skomentowała nagrodę Zuzanna Gutkowska, p.o. dyrektor ZOPOT w Pekinie. MO, foto: POT

2019-05-27 09:43:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Anna Michalec, właścicielka biura agencyjnego TURKUS w Koluszkach.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter