Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


REGIONY

POT po raz 17-ty przyzna certyfikaty najlepszym produktom

Rozpoczął się nabór do kolejnej edycji konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny. Propozycje można już zgłaszać do regionalnych organizacji turystycznych.Polska Organizacja Turystyczna ogłosiła rozpoczęcie 17-tej edycji konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny. Zgłaszać mogą się do niego obiekty, szlaki, miejsca, ale też cykliczne wydarzenia i imprezy turystyczne. Przy ocenie jury bierze pod uwagę między innymi dostępność dla klientów, wykorzystanie nowoczesnych technologii czy innowacyjność w rozwoju produktów.

Organizacja przyznaje cztery rodzaje nagród. Najbardziej prestiżowy jest Złoty Certyfikat, który można uzyskać najwcześniej rok po otrzymaniu Certyfikatu POT. Tych ostatnich co roku przyznawanych jest dziesięć – jednym z warunków jest to, że nie mogą funkcjonować na rynku krócej niż dwa lata. Od zeszłego roku wręczany jest też Certyfikat Specjalny dla produktów istniejących mniej niż 24 miesiące, których potencjał predestynuje ich do tej nagrody. Czwarte wyróżnienie to Certyfikat Internautów przyznawany w głosowaniu użytkowników sieci. Pierwszy etap konkursu trwać będzie do 10 września, do tego dnia regionalne organizacje turystyczne mają czas, by desygnować swoich kandydatów do etapu ogólnopolskiego.

Terminy składania zgłoszeń do ROT-ów mogą być inne dla każdego regionu. Wszystkie certyfikowane produkty turystyczne zostają objęte programem promocyjnym Polskiej Organizacji Turystycznej. Nagrodą dla zdobywcy Złotego Certyfikatu POT jest kampania promocyjna o wartości nie niższej niż 150 tys. złotych. W ubiegłym roku laureatem głównej nagrody zostało Muzeum Powstania Warszawskiego. MG

2019-05-27 16:21:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Anna Michalec, właścicielka biura agencyjnego TURKUS w Koluszkach.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter