Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


KADRY

Rebecca Pow kieruje brytyjską turystyką


W wyniku roszad w brytyjskim rządzie stanowisko minister turystyki objęła Rebecca Pow. Zastąpiła na tym stanowisku Michaela Ellisa, który zasiadł na czele ministerstwa transportu.60-letnia Rebecca Pow (a właściwie Rebecca Faye Clark) jest absolwentką La Sainte Union Convent w Bath oraz studiów z zakresu rozwoju obszarów wiejskich na Uniwersytecie Londyńskim.


Zanim związała się z polityką pracowała w mediach, m.in. HTV w Bristolu i BBC Radio 4. Stała na czele Taste of Somerset – inicjatywy zrzeszającej producentów żywności i napojów z okolic Somerset, skąd pochodzi; pracowała też w Narodowej Unii Rolników i prowadziła agencję Pow Productions specjalizującą się w realizacji działań PR-owych w obszarze środowiska, terenów wiejskich, gastronomii, ogrodnictwa.

W 2015 r. rozpoczęła trwającą do dziś przygodę z polityką. W kadencji parlamentarnej 2015 – 2017 zasiadała w komisji Audytu Środowiskowego i komisji Środowiska, Żywności i Spraw Wiejskich. Jako członkini Partii konserwatywnej w 2016 r. objęła funkcję parlimentary private secretary przy ministrze Gavinie Barwellu zajmującym się sprawami mieszkalnictwa i planowania. Pełniła też rolę podsekretarza w departamencie Cyfryzacji, Kultury, Mediów i Sportu. Jako minister turystyki odpowiada – poza turystyką – m.in. za muzea, sztukę cyfrową i biblioteki publiczne. MO

2019-05-27 17:47:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Anna Michalec, właścicielka biura agencyjnego TURKUS w Koluszkach.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter