Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


KONKURS

Rusza kolejna edycja konkursu „Pracodawca Jutra”
 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości chce w konkursie wyróżnić przedsiębiorców, którzy z sukcesem realizują inicjatywy z zakresu współpracy biznesu z edukacją. Inicjatywa jest adresowana jest do firm, które prowadzą inicjatywy skierowane do uczniów, studentów lub absolwentów szkół wyższych, średnich lub branżowych, także pracowników, w ramach których uczestnicy mają możliwość zdobywania lub rozwoju kompetencji poszukiwanych na rynku pracy. 

Zmiany na współczesnym rynku pracy coraz częściej skłaniają pracodawców do podjęcia współpracy z instytucjami edukacyjnymi. Chcąc pokazać dobre praktyki w tym zakresie, PARP stworzył kilka lat temu konkurs „Pracodawcy Jutra”.

Przedsiębiorcy przystępujący do konkursu muszą wykazać, że podejmowane przez nich działania mają charakter kompleksowy, zostały przygotowane w sposób przemyślany, zaś udział w nich przyczynia się do zwiększenia wiedzy, podniesienia kompetencji lub umiejętności potrzebnych w miejscu pracy.

Ponieważ konkurs uzupełnia działania Sektorowych Rad ds. Kompetencji i Rady Programowej ds. Kompetencji, dlatego przedstawiciele Rad dołączą do kapituły, która będzie przyznawać wyróżnienia w konkursie. Każda sektorowa rada ds. kompetencji przyzna po 3 wyróżnienia za inicjatywy branżowe.

Zgłoszenia nadsyłać można do 19 sierpnia br. Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje: www.parp.gov.pl/pracodawca-jutra. MO

2019-07-08 13:07:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Alicja Redlich-Michalska z Kielc, właścicielka Biura Podróży Abex »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter