Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PERSONALIA

Maciej Długosz pokieruje turystyką w Urzędzie Marszałkowskim Świętokrzyskiego
 

Nowy dyrektor Departamentu Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Woj. Świętokrzyskiego rozpocznie pracę 23 lipca.

W marcu br. w Urzędzie Marszałkowskim Woj. Świętokrzyskiego wprowadzono zmiany organizacyjne, w wyniku których doszło do zmniejszenia liczby departamentów. Reorganizacji poddano m.in. departament odpowiedzialny za turystykę (kierował nim Jacek Kowalczyk). Po zmianach powołano do życia Departament Edukacji, Sportu i Turystyki. Do czasu powołania pełnoprawnego dyrektora kierowanie jednostką powierzono Leszkowi Wnętrzakowi. W początkach lipca udało się znaleźć odpowiedniego kandydata na kierownicze stanowisko – został nim Maciej Długosz.

Nowy dyrektor ma 61 lat. Jest absolwentem kierunku konstrukcje precyzyjne Politechniki Warszawskiej, Studium Pedagogicznego przy Politechnice Warszawskiej w zakresie szkolnictwa zawodowego oraz filologii angielskiej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Kielcach.

W trakcie kariery zawodowej związany głównie ze szkolnictwem: był m.in. nauczycielem w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Kielcach (1985), następnie pracował jako konstruktor w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Elementów i Układów Pneumatyki w Kielcach (1985-1991), nauczyciel j. angielskiego w Szkole Podstawowej nr 33 w Kielcach (1991-2001), nauczyciel j. angielskiego w Gimnazjum nr 7 w Kielcach (2001-2007). Od 2007 r. pracuje w Kuratorium Oświaty w Kielcach – z początku jako wizytator, od 2016 r. jako zastępca dyrektora Wydziału Organizacji i Rozwoju Edukacji. MO

2019-07-09 15:15:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Marek Wojnar, właściciel Biura Podróży Radtur  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter