Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PERSONALIA

Ecco Holiday z nową prezes

Karolina Warzybok została prezes zarządu Ecco Holiday Sp. z o.o. Dotąd nieprzerwanie od 2011 r. funkcję tę pełnił Grzegorz Płókarz. Z firmą nie rozstaje się, pozostając w jej zarządzie.

Karolina Warzybok związana jest z firmą od 2007 roku, kiedy jako dyrektor ds. rozwoju sieci sprzedaży odpowiadała za współpracę z biurami franchisingowymi, partnerskimi i agencyjnymi. W roku 2011 weszła do zarządu firmy wraz z oddelegowanym do niego przez właścicieli spółki Grzegorzem Płókarzem. Był to początek zmian w firmie.

Nowy zarząd skoncentrował się na zmianie modelu operacyjnego, dywersyfikacji przychodów, zarządzaniu ryzykiem biznesowym i optymalizacji kosztów. W 2012 r. Ecco Holiday, jako pierwszy touroperator w Polsce, wprowadził do oferty kompletny produkt oparty o przeloty tanimi liniami. Przez ten czas umacniała się także wartość marki Ecco Travel, która stała się liderem w programach objazdowych po Chinach, Izraelu, Gruzji, Indiach, a oferta w tej linii produktowej rozrosła się do prawie 40 egzotycznych kierunków. Firma od kilku lat chwali się wysoką rentownością z działalności turystycznej plus zyski kapitałowe kształtujące wynik roczny na poziomie ponad 31 mln złotych (za rok 2018). MG

2019-07-10 14:24:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Alicja Redlich-Michalska z Kielc, właścicielka Biura Podróży Abex »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter