Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BIURA PODRÓŻY

Szefowie TUI opowiedzieli o trendach

Marek Andryszak, prezes TUI Deutschland, odpowiedzialny również za rynek austriacki, szwajcarski, włoski i polski oraz Marcin Dymnicki, prezes TUI Poland podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat rynku turystycznego w Polsce i w zachodniej Europie. Martin Riecken, rzecznik TUI, przedstawił natomiast politykę koncernu dotyczącą zrównoważonego rozwoju.

W czasie spotkania, które odbyło się 10 lipca w Warszawie, prezesi TUI Deutschland i TUI Poland podkreślali, że polski oddział spółki bardzo dobrze się rozwija. - W tym roku obsłużymy ok. 950 tys. klientów – mówi Marcin Dymnicki, prezes TUI Poland. Taki wyniki prawdopodobnie da firmie pierwsze miejsce wśród touroperatorów pod względem liczby klientów. Rośnie także TUI Deutschland. - Zbliżamy się do 30-procentowego udziału w rynku – twierdzi Marek Andryszak, prezes TUI Deutschland.

W obu krajach widać podobne trendy w zakresie wyboru kierunków. - Obserwujemy wyraźne przesunięcie zainteresowania klientów z zachodniej części basenu Morza Śródziemnego do wschodniej oraz do północnej Afryki – informuje Marek Andryszak, a Marcin Dymnicki dodaje, że postawienie na Turcję, Egipt i Tunezję przez TUI Poland przyniosło firmie wymierne korzyści. Szersza relacja ze spotkania w sierpniowym numerze Wiadomości Turystycznych. MG

2019-07-10 16:38:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Alicja Redlich-Michalska z Kielc, właścicielka Biura Podróży Abex »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter