Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PERSONALIA
Piętak, Papaj i Wróbel zasiądą w zarządzie ROT Woj. Świętokrzyskiego

Podczas zaplanowanego na 20 sierpnia Walnego Zgromadzenia ROT Woj. Świętokrzyskiego uzupełniony zostanie skład zarządu stowarzyszenia. Wejdą do niego przedstawiciele samorządu województwa, powiatu kieleckiego i miasta Kielce.

Pod koniec kwietnia br. funkcję prezesa ROT Woj. Świętokrzyskiego przestał pełnić Jacek Kowalczyk. Na jego miejsce wybrano Andrzeja Prusia, radnego sejmiku województwa. Ten jednak szybko zrezygnował z powierzonej funkcji (oficjalnie pozostanie nim jednak do momentu odwołania go przez walne zgromadzenie) i ROT jest od tego czasu bez szefa. Wkrótce ma się to zmienić. Na wyznaczonym na 20 sierpnia Walnym Zgromadzeniu Członków ROT planowane są wybory prezesa i dwóch członków zarządu. Najpewniejszym kandydatem na to pierwsze stanowisko wydaje się Marcin Piętak.

37-letni Piętak jest absolwentem politologii Akademii Świętokrzyskiej, ukończył też menadżerskie studia EMBA. Swoją karierę związał z samorządem. Był m.in. radnym Skarżyska-Kamiennej, pełnił też funkcję doradcy wojewody Agaty Wojtyszek. W ostatnim czasie pracował w Banku Gospodarstwa Krajowego, w czerwcu tego roku został zaś dyrektorem gabinetu Andrzeja Bętkowskiego, marszałka województwa, z którym blisko współpracował od lat.

W zarządzie ma zasiąść również Danuta Papaj, od czerwca wiceprezydent miasta Kielce (wcześniej była pełnomocnikiem prezydenta Kielc) oraz Beata Wróbel, kierownik referatu promocji w Starostwie Powiatowym w Kielcach.

Pozostali członkowie zarządu ROT Woj. Świętokrzyskiego pozostają bez zmian. MO

2019-08-05 11:10:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Czesław Płoński, właściciel Biura Podróży Nowator »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter