Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE

Nowodworskie warsztaty na temat Wisły

Warsztaty dotyczące kulturowego i turystycznego wykorzystania Wisły zrealizowano, by integrować organizacje działające lokalnie na rzecz budowania marki tej rzeki.

W początkach sierpnia w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Rok Rzeki Wisły przeprowadziła pierwsze z dwóch warsztatów wiślanych adresowanych do środowisk działających lokalnie na rzecz wzmocnienia potencjału turystycznego królowej polskich rzek.

Podczas spotkania, w którym uczestniczyli przedstawiciele m.in. LOT Trzech Rzek, Kampinowskiego Parku Narodowego, Hufca ZHP Nowy Dwór Mazowiecki, omawiano sposoby wykorzystania walorów kulturowych i turystycznych Wisły i miejscowości nadwiślańskich, przeprowadzono też szereg prelekcji i ćwiczeń mających integrować środowiska związane z rozwojem potencjału turystycznego obszarów nadwiślańskich i poszerzać ich wiedzę w zakresie rozwijania turystyki w regionie. Uczestnicy dowiedzieli się m.in. w jaki sposób sieciować produkty turystyczne, jak poszukiwać niekonwencjonalnych źródeł finansowania, wreszcie poznawali dobre praktyki w zakresie wykorzystania walorów kulturowych i naturalnych z regionu i z całej Polski.

Zwieńczeniem warsztatów był studyjny rejs szkutą Dar Mazowsza.

Drugie spotkanie odbędzie się w 9 sierpnia w Płocku.

Warsztaty zorganizowano w ramach projektu Obywatel Rzeki Wisły 2019 współfinansowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. MO

2019-08-07 14:48:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Czesław Płoński, właściciel Biura Podróży Nowator »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter