Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE
Były minister turystyki Egiptu w zarządzie Afrykańskiej Organizacji Turystycznej

Hiszam Zazou, były minister turystyki Egiptu, został honorowym członkiem zarządu Afrykańskiej Organizacji Turystycznej (African Tourism Board – ATB). Zazou pełnił też w 2016 roku funkcję doradcy ówczesnego sekretarza generalnego Światowej Organizacji Turystyki dr Taleba Rifaia.

Cuthbert Ncube, prezes ATB mówi, że przystąpienie Zazou do organizacji pokazuje znaczenie Egiptu dla turystyki w Afryce. 

Hiszam Zazou z teką ministra turystyki rozstał się w 2016 roku. Po odejściu z polityki wszedł do świata biznesu jako konsultant współpracujący z wieloma znanymi organizacjami krajowymi i międzynarodowymi. Ekspert ukończył studia na Uniwersytecie Ain Shams w Kairze, a także szkolenia specjalistyczne z zakresu partnerstwa prywatno-publicznego w Harvardzkiej Szkole Biznesu, uzyskał też tytuł MBA i doktorski w amerykańskiej szkole biznesowej IBRA w stanie Delaware.

Jego doświadczenie zawodowe obejmuje również pracę w Egipskiej Federacji Turystyki, Egipskim Urzędzie Turystycznym, Urzędzie ds. Rozwoju Turystyki, Arabskiej Organizacji Turystycznej oraz w Światowej Organizacji Turystyki, gdzie był wiceprezesem rady biznesu. MG

2019-08-29 18:11:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Sylwia Lach-Włodarska, właścicielka Biura Podróży One2Fly Agent Roku 2019 »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter