Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIA
VIII Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży w Sound Garden Hotel

VIII Ogólnopolskie Forum Agentów odbędzie się w Warszawie  20 listopada 2019 r. Miejscem konferencji będzie jeden z najnowocześniejszych hoteli w Polsce- Sound Garden Hotel. Dla uczestników VIII Forum  mamy specjalny kod rabatowy, który daje 10% zniżki przy wynajęciu pokoju w dniach 19-22 listopada 2019r.Sound Garden Hotel jest obiektem XXI wieku. Oferta Hotelu  obejmuje wyłącznie usługi, których naprawdę Państwo potrzebują. Można wypocząć w komfortowym łóżku, odświeżyć ciało i umysł pod relaksującym strumieniem z deszczownicy. Dobrym rozwiązaniem jest też możliwość szybkiego self chcecku-in’u.

Hotel posiada 206 pokoi. Wszystkie są dźwiękoszczelne i wyposażone w interaktywny telewizor z płaskim ekranem. Do dyspozycji gości jest łazienka z podgrzewaną podłogą i wanną lub prysznicem oraz dodatkowa przestrzeń na bagaże pod łóżkiem.

Nowoczesna sala konferencyjna w Sound Garden Hotel mieści do 330 osób. Kolejne 400 osób można przyjąć w mniejszych salach i udostępnić  tę samą prezentację i dźwięk jednocześnie w tej samej jakości. Dzięki temu mają dużą swobodę przy organizacji spotkań, które wymagają podziału na grupy. 

Sound Garden Hotel

Żwirki i Wigury 18,

02-092 Warszawa


Dodatkowe  informacje dotyczące kodu rabatowego –

Jola Poterańska,

Event Manager Forum Agentów

forumagentow@wiadomosciturystyczne.pl,

22 822 20 16


2019-09-09 11:40:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Sylwia Lach-Włodarska, właścicielka Biura Podróży One2Fly Agent Roku 2019 »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter