Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TEKST PARTNERSKI
Rozrywkowy zawrót głowy. Energylandia nie przestaje zadziwiać!

Jest takie miejsce w malowniczych okolicach Krakowa, które pokochały całe rodziny. Energylandia, bo o niej mowa, od 5 lat zapewnia wysokiej jakości rozrywkę.


Najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce znajduje się w miasteczku Zator, położonym w połowie drogi między Katowicami, a Krakowem. Co roku tysiące turystów dociera do tego królestwa radości i beztroski. Energylandia wpisuje się idealnie w nowy ruch turystyki kulturowej o rozrywkowym charakterze, wpływając na rozwój regionu i uatrakcyjniając jego ofertę.

Na miejscu czeka na Gości całodniowa zabawa na roller coasterach, karuzelach, zjeżdżalniach, a także w parku wodnym Water Park. Blisko 30 hektarów powierzchni, zagospodarowane 70 atrakcjami, zostało podzielone na 4 strefy: Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnym wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, oraz Wodną – Water Park.

To właśnie tutaj możemy śmigać na znanych z Europy i ze świata roller coasterach, spełnić sny z dzieciństwa o jeździe na wiedeńskiej karuzeli z konikami, czy przepłynąć pontonami po dzikiej rzece! Znajdziemy tu największego w Europie Mega Coastera Hyperion, którego pierwszy zjazd wynosi 80 metrów, a prędkość wagoników 142 km/h! Dla lubiących się zmoczyć czeka rekordowy w skali świata, wodny Water Coaster Speed, na którym łodzie wędrują po 60-metrowej konstrukcji, by spłynąć w taflę wody z prędkością 110 km/h! Wybierając się do Energylandii warto pamiętać, że jeden bilet wstępu zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich zgromadzonych tu atrakcji i rozrywek.

Energylandia przygotowała specjalną ofertę dla swoich Dystrybutorów. Zawiązując współpracę agencyjną – Biuro Podróży zyskuje preferencyjne stawki na sprzedaż biletów zarówno indywidualnych, jak i dla grup szkolnych czy firmowych. Niezmiennie natomiast Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 10 % z każdego sprzedanego biletu. Komfortowy pozostaje także, w pełni zautomatyzowany, system zakupu biletów i rozliczeń faktur.

O szczegółach porozmawiajmy na VIII  Forum Agentów Biur Podróży.

Energylandia jest partnerem VIII Ogólnopolskiego Forum Agentów Biur Podróży.

Tegoroczne Forum Agentów odbędzie  się 20 listopada w Warszawie, w Sound Garden Hotel. Zapraszamy do wspólnych dyskusji na temat  ważnych, bieżących  spraw branżowych oraz tych , które pozwolą na efektywne działanie w przyszłości.

W kwestiach szczegółowych zapraszamy do kontaktu z Panią Jolą Poterańską

Tel.: 22 822 20 16, forumagentow@wiadomosciturystyczne.pl

2019-09-10 15:52:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Paweł Bączek, prezes zarządu JAN-POL Incoming Tour Operator.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter