Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


FORUM AGENTÓW
Enter Air Partnerem VIII Forum Agentów


2018 rok był dla Enter Air najlepszym pod względem wyników finansowych. Przychody przewoźnika wyniosły 1,3 mld zł i były o 35,7 proc. wyższe rok do roku. To rekordowe wyniki w historii spółki.Do grona partnerów VIII Ogólnopolskiego Forum Agentów Biur Podróży dołączyła największa prywatna linia lotnicza w Polsce. Podczas konferencji będzie można spotkać się z przedstawicielami firmy.

Powstały w 2009 roku Enter Air jest liderem przewozów czarterowych w Polsce. Obsługuje największe rynki czarterowe Europy.

Posiada 7 baz operacyjnych na lotniskach w: Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Paryżu, Londonie, Tel-Avivie. Samoloty Enter Air obsługują również inne miasta polskie takie jak: Kraków, Gdańsk, Rzeszów, Bydgoszcz, Łódź, Szczecin i Lublin oraz sezonowo ponad 200 portów w Europie Zachodniej.

Aktualnie przewoźnik posiada 21 samolotów Boeing 737-800 oraz dwie maszyny Boeing 737 MAX 8, które zostały odebrane w grudniu 2018 r. i styczniu 2019 r. W sezonie Lato 2019 wykorzystywał też dwa Boeingi 737-800 wypożyczone w ramach umowy wet-lease od słowackiej linii Go2Sky, oraz dwa Airbusy A320 od firmy Electra. W pierwszym kwartale 2018 r. działalność rozpoczęła spółka zależna Enter Air Services zajmującą się obsługą techniczną i serwisowaniem samolotów, dzięki czemu firma stała się w dużej części niezależna od zewnętrznych dostawców. Enter Air posiada własny ośrodek szkolenia załóg lotniczych, szkolący pilotów z całej Europy.

.........................................................................................................................................

Tegoroczne Forum Agentów odbędzie się 20 listopada w Sound Garden Hotel w Warszawie. Organizatorem jest redakcja Wiadomości Turystycznych. Wydarzenie jest świetną okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych, wspólnych dyskusji na temat bieżących problemów branży turystycznej oraz poznania nowych trendów w światowej turystyce.

W kwestiach szczegółowych zapraszamy do kontaktu z Jolą Poterańską. Tel.: 22 822 20 16, e- mail: forumagentow@wiadomosciturystyczne.pl www.wiadomosciturystyczne.pl

2019-11-14 15:26:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Agnieszka Lis, kierownik biura LOT "Serce Kaszub"  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter