Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


MARKETING

POT rozpoczął nabór do akcji „Weekend za pół ceny”

Siódma edycja projektu „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” potrwa od 22 do 24 listopada. POT rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń od przedsiębiorstw zainteresowanych współpracą. Tym razem akcja będzie promowana także za granicą.

.

Do projektu przyłączyć się mogą instytucje samorządowe, hotelarze, restauratorzy, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, a także organizatorzy eventów sportowych.

W najbliższej edycji Polska Organizacja Turystyczna zachęci do skorzystania ze zniżek także gości z Niemiec, Czech, Słowacji, Ukrainy, Rosji, Norwegii i Szwecji. Tradycyjnie ceny spadną o 50 proc. Rejestracja potrwa do 13 października, sprzedaż ruszy 30 października. POT ułatwiła proces rejestracji dla partnerów siódmej edycji. Powstał panel administracyjny, do którego zarejestrowane podmioty będą miały stały dostęp – również na poczet przyszłych edycji akcji. Zgłoszenia można wysyłać za pomocą formularza znajdującego się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl.

W wiosennej edycji wzięło udział 894 partnerów, którzy zaoferowali swoje usługi w obniżonych cenach blisko 200 tysiącom turystów. MG

2019-09-25 15:58:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Marek Wojnar, właściciel Biura Podróży Radtur  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter