Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


SPOTKANIE

Członkowie Oddziału Pomorskiego PIT spotkali się w Ustce

Uczestnicy spotkania podejmowali dyskusje na temat bieżącej sytuacji branży turystycznej w Polsce, także perspektyw rozwoju segmentu.

W drugiej połowie września w hotelu Jantar w Ustce Oddział Pomorski PIT zorganizował spotkanie branżowe. Prezes organizacji, Bogdan Donke, zaprosił na nie m.in. Jacka Graczyka, burmistrza Ustki, Pawła Niewiadomskiego, prezesa PIT, Remigiusza Drożdża, byłego prezesa OP PIT, Martę Chełkowską, dyrektor Departamentu Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Woj. Pomorskiego jednocześnie prezes Pomorskiej ROT. Organizację tę na spotkaniu reprezentowała również Magdalena Węgrowicz. Obecni byli też członkowie OP PIT: organizatorzy turystyczni, hotelarze i firmy transportowe.

2-dniowe spotkanie miało przede wszystkim integracyjny charakter, nie zabrakło jednak merytorycznych dyskusji na tematy ważne dla branży turystycznej i okołoturystycznej w regionie. Paweł Niewiadomski przedstawił działania Izby w kraju i zagranicą, omawiano też perspektywy działań promocyjnych w regionie i krajui aktualną sytuację w turystyce, w tym funkcjonowanie znowelizowanej ustawy turystycznej, która wciąż budzi niejasności wśród przedsiębiorców. Spotkanie pokazało, że w dzisiejszych czasach bezpośrednie spotkania i dyskusje nadal są potrzebne, bo nie tylko poszerzają wiedzę o rynku, również tworzą sposobności do nawiązywania i zacieśniania współpracy. MO, foto OP PIT

2019-09-26 10:25:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Agnieszka Lis, kierownik biura LOT "Serce Kaszub"  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter