Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WIZYTA STUDYJNA
Branża turystyczna poznawała gminę Czerwonak

W programie wizyty, poza zwiedzaniem, znalazło się podsumowanie działalności Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej i rozmowa o planach na przyszłość.

Na terenie gminy Czerwonak znajduje się siedem atrakcji, które kilka miesięcy temu uzyskały Certyfikat Rekomendowanej Atrakcji Turystycznej Powiatu Poznańskiego. Pod koniec września władze gminy, razem z Poznańską Lokalną Organizacją Turystyczną, zorganizowały wizytę studyjną, która miała zaznajomić uczestników z ofertą turystyczną gminy, w tym pięcioma certyfikowanymi podmiotami.

W kilkugodzinnym objeździe udział wzięło udział 29 osób reprezentujących szeroko rozumianą branżę turystyczną z terenu aglomeracji poznańskiej. Zaproszeni odwiedzili Muzeum Tyflologiczne zawierające jedną z największych na świecie kolekcji starych map dotykowych dla niewidomych, Akwen Tropikana w Owińskach oraz certyfikowane obiekty: Park Orientacji Przestrzennej, Wake Spot, Oskoma Trzaskowo Golf, Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej Dziewicza Góra i Akwen Marina w Czerwonaku.

Wizytę wykorzystano nie tylko do promocji ciekawych obiektów turystycznych i integracji lokalnego środowiska turystycznego, również, by podsumować działalność PLOT w ostatnim roku i wspólnie zastanowić się nad kierunkami dalszego działania. MO, Piotr Basiński, foto Aleksander Rudawski

2019-09-27 16:48:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Agnieszka Lis, kierownik biura LOT "Serce Kaszub"  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter