Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


STUDY TOUR

Ukraińscy touroperatorzy z wizytą w Świętokrzyskim

W programie wizyty studyjnej było zwiedzanie Buska Zdroju, spotkanie z władzami Sandomierza i rozmowy stolikowe z przedstawicielami świętokrzyskiej branży turystycznej.

W ostatnim tygodniu września województwo świętokrzyskie odwiedziła 6-osobowa grupa touroperatorów z Ukrainy. Celem wizyty było poznanie lokomotyw turystycznych regionu i nawiązanie współpracy z lokalną branżą.

W programie 3-dniowego objazdu znalazło się zwiedzanie bazy uzdrowiskowej Solca-Zdroju i Buska-Zdroju, wizyta w Sandomierzu, podczas której goście nie tylko odwiedzili największe atrakcje ośrodka, również spotkali się z władzami miasta, a wieczorem odbyli nietypowy spacer po starówce: zwiedzanie odbywało się w świetle pochodni, w towarzystwie kasztelana chorągwi Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej, templariuszy i dam dworu.

W kolejnych dniach poznawali Bałtowski Kompleks Turystyczny, Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki oraz Kielce. W stolicy regionu mieli okazję zobaczyć m.in. Wzgórze Zamkowe, Kadzielnię i Kieleckie Centrum Kultury. Tu także, w hotelu Best Western Grand Hotel, zorganizowano dla nich spotkania stolikowe z członkami zarządu ROT WŚ i z przedstawicielami kieleckich biur podróży będącymi członkami ROT.


Wizytę ukraińskich biur zorganizował ROT WŚ wspólnie z MSiT i ZOPOT na Ukrainie. Została współfinansowana w ramach projektu MSiT „Świętokrzyskie, silna marka terytorialna – cykl działań analityczno-rozwojowych. Studium Przypadku dla kreowania i wzmacniania polskich marek regionalnych i lokalnych”. MO, Magdalena Kowalczyk, foto RCIT Kielce

2019-10-02 10:20:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Agnieszka Lis, kierownik biura LOT "Serce Kaszub"  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter