Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE
Awanse w Organizacji Turystycznej Tajlandii

Thapanee Kiatphaibool i Numfhon Boonyawat w Organizacji Turystycznej Tajlandii mają nadzorować działania związane z rozwojem produktów turystycznych i planowaniem marketingowym.

Thapanee Kiatphaibool została mianowana 1 października przez władze Organizacji Turystycznej Tajlandii zastępcą prezesa ds. produktów i usług turystycznych. Będzie odpowiedzialna za nadzorowanie działań związanych z rozwojem i promocją produktów i usług turystycznych zgodnie z potrzebami turystów i inwestorów.

Kiatphaibool jest absolwentką brytyjskiego University of Surrey. Z Organizacją Turystyczną Tajlandii związana jest od lat. Do końca września pełniła w nim obowiązki dyrektora wykonawczego w Departamencie Produktów Turystycznych. Wcześniej pracowała na kierowniczych stanowiskach m.in. w Departamencie Promocji Produktowej i biurze zarządu.

Awans w organizacji otrzymała też Numfhon Boonyawat. Od początku października pełni w niej funkcję zastępcy prezesa ds. polityki i planowania. Do jej głównych zadań należy koordynowanie działań związanych m.in. z planowaniem strategii marketingowych i ewaluacją. Podobnie jak Kiatphaibool, Numfhon Boonyawat jest od lat związana z Organizacją. Ostatnio pełniła w niej funkcję dyrektora wykonawczego w Departamencie Planowania, wcześniej była też dyrektorem w Departamencie Strategii Marketingowej, dyrektorem wykonawczym w Dziale Zasobów Ludzkich i prowadziła oddział Organizacji w Sydnej. MO

2019-10-02 11:37:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Agnieszka Lis, kierownik biura LOT "Serce Kaszub"  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter