Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE

Jacek Kowalczyk odszedł z Urzędu Marszałkowskiego Woj. Świętokrzyskiego

Z urzędem maraszłkowskim Jacek Kowalczyk był związany przez 21 lat, w ostatnich latach szefował departamentowi odpowiedzialnemu m.in. za turystykę. Jak donoszą lokalne media, ma teraz pracować w urzędzie miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim.

W pierwszy piątek października Jacek Kowalczyk związany z Departamentem Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Woj. Świętokrzyskiego poinformował na swoim profilu na Facebooku, że po 21 latach odchodzi z pracy. - Zdecydowałem odejść z pracy, która przez blisko 21 lat przynosiła mi wiele satysfakcji. Tysiące spotkanych ludzi, tysiące przejechanych kilometrów, tysiące mniejszych lub większych spraw. To nie była łatwa decyzja, ale potrzebuję dopływu energii do działania – brzmi wpis, w którym dziękuje pracownikom urzędu i instytucji wojewódzkich.

Jacek Kowalczyk był wieloletnim dyrektorem tego departamentu, także prezesem Regionalnej Organizacji Turystycznej Woj. Świętokrzyskiego. Znany był z bardzo aktywnej działalności na rzecz promocji turystycznej regionu. W pierwszym kwartale tego roku, po zmianie władz w urzędzie, przestał pełnić kierownicze stanowisko (pozostał jednak w departamencie), zakończyła się też jego prezesura w ROT WŚ. Jak podają lokalne media, Kowalczyk będzie pracował w urzędzie miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim. MO

2019-10-05 08:14:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Agnieszka Lis, kierownik biura LOT "Serce Kaszub"  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter