Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»FORUM AGENTÓW
VIII Forum - Polacy nic się nie stało- czy na pewno?

Bankructwo Thomasa Cooka było niczym trzęsienie ziemi, które dotknęło kilkadziesiąt krajów, w tym Polskę. Upadłość Neckermanna, firmy znanej i cieszącej sie dobrą marką, odbiło sie szerokim echem w mediach. 


 

Tymczasem część przedstawicieli branży uważa, że nic specjalnego się nie wydarzyło, to tylko wypadek przy pracy, który nie będzie miał specjalnych konsekwencji i należy nad tematem przejść do porządku dziennego. Najwięksi touroperatorzy uspokajają i twierdzą, że nie bedzie to miało wpływu na przyszłoroczną ofertę. Polska Izba Turystyki wydaje kuriozalne oświadczenia, podkreślające własne zasługi przy tworzeniu TFG i wydaje się nie dostrzegać problemów turystów, albo też je minimalizuje. Czy rzeczywiście nic sie nie stało? Dlaczego tak starannie pomijane są dramaty hotelarzy i kłopoty agentów turystycznych? O tej bulwersującej sprawie, o tym, jak wyglądał miniony sezon i jakie są prognozy na kolejny oraz wielu innych ciekawych tematach będzie okazja porozmawiać podczas debaty z udziałem prezesów największych touroperatorów działających na polskim rynku - Itaki, Rainbow, Grecos Holidays i Coral Travel - prowadzonej przez znanego eksperta turystycznego Tomasza Rosseta.

........................................................................................................................................

Tegoroczne Forum Agentów odbędzie się 20 listopada w Sound Garden Hotel w Warszawie. Organizatorem jest redakcja Wiadomości Turystycznych. Wydarzenie jest świetną okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych, wspólnych dyskusji na temat bieżących problemów branży turystycznej oraz poznania nowych trendów w światowej turystyce.W kwestiach szczegółowych zapraszamy do kontaktu z Jolą Poterańską.
Tel.: 22 822 20 16,e-mail: forumagentow@wiadomosciturystyczne.pl 
www.wiadomosciturystyczne.pl

 

2019-11-05 09:20:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Agnieszka Lis, kierownik biura LOT "Serce Kaszub"  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter