Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PROMOCJA
Odkryj smak przygody na
TOUR SALON 2020
 


W dniach 14-16 lutego 2020 odbędzie się 31. edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON. Wydarzenie promowane będzie hasłem „Odkryj smak przygody”. Co ono oznacza?


 

Polacy lubią podróżować. Robią to coraz częściej, z różnych okazji. Odwiedzają polskie regiony, ale decydują się też na wyprawy poza granice kraju. Trend podróżowania rozwija się, a inspiracji do podróży dostarczają influencerzy w tej kategorii jak i wydarzenia dedykowane tematyce podróży. Takim celem kierują się też organizatorzy targów TOUR SALON.

TOUR SALON ma stanowić miejsce, w którym rozpoczyna się przygoda, w którym można się do niej przygotować. Dlatego do współpracy zapraszane jest szerokie grono firm i instytucji, w tym m.in. regionalne organizacje turystyczne i jednostki samorządu terytorialnego, przedstawiciele atrakcji turystycznych takich jak np. parki rozrywki, muzea, ogrody zoologiczne, szlaki turystyczne, touroperatorzy i biura podróży,  hotele, ośrodki Wellness& SPA, uzdrowiska, sanatoria, organizatorzy wyjazdów tematycznych, a także producenci sprzętu turystycznego.

Zależy nam, by ekspozycja był kompleksowa, by nadawała kierunek podróżom naszych gości, w szczególności zachęcała do eksplorowania ciekawych miejsc w naszym kraju, a także, by można było na niej poznać trendy w zakresie sprzętu turystycznego czy odzieży outdoorowej – objaśnia Filip Bittner, Dyrektor Grupy Produktów.

Przyszłoroczne edycja targów TOUR SALON odbędzie się pod hasłem „Odkryj smak przygody”. Jest ono kwintesencją planów związanych z wydarzeniem. TOUR SALON ma inspirować. Dlatego, jak podkreślają organizatorzy, w 2020 rokunie zabraknie spotkań ze znanymi podróżnikami, którzy zabiorą targowych gości swoimi barwnymi opowieściami
w niesamowite miejsca. Słowo „smak” jest w tym wszystkim nieprzypadkowe.

Chcemy w ten sposób zaakcentować, że szczególną uwagę podczas targów poświęcimy turystyce kulinarnej.Coraz więcej turystów decyduje o celu podróży na podstawie oferowanych przez region doświadczeń smakowych. Chcemy wraz z regionamizachęcić do tego stylu eksplorowania Polski oraz zagranicznych regionów. O podróżach kulinarnych
i efektywnym wykorzystaniu tego trendu chcemy rozmawiać z ekspertami, a także
z zaproszonymi podróżnikami. Wiele miast ma swoich ambasadorów w postaci blogerów. Mamy nadzieję, że ich też uda się zaprosić do współpracy. – informuje Filip Bittner.

Targi TOUR SALON odbędą się w połowie lutego przyszłego roku.  Więcej informacji na: www.tour-salon.pl

Kontakt dla mediów: 
Katarzyna Świderska,
e-mail: katarzyna.swiderska@mtp.pl,
tel.  691 033 850
 

PDF 

2019-10-15 11:58:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Agnieszka Lis, kierownik biura LOT "Serce Kaszub"  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter