Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


VIII FORUM AGENTÓW
To już ostanie chwile na zgłoszenie udziału w VIII Forum Agentów 

20 listopada spotkamy się na corocznym Ogólnopolskim Forum Agentów Biur Podróży. Urosło ono do rangi wydarzenia, bez którego kalendarz branży turystycznej byłby niekompletny. Jako miejsce spotkań agentów, touroperatorów, przedstawicieli MSiT oraz organizacji samorządu gospodarczego stworzyło unikalną płaszczyznę wymiany doświadczeń i poglądów.

 

Forum Agentów Biur Podróży nie tylko zachowuje ciągłość, ale także zatacza coraz szersze kręgi i rozwija się. W tym roku wysokiej klasy specjaliści będą mówić miedzy innymi o tym jak wzbogacić ofertę biura podróży najnowocześniejszą technologią i doskonałą obsługą klienta, a także jak wygląda procedura reklamacyjna pod rządami nowej ustawy o turystyce, jak usprawnić jej proces. Wyjaśniona też zostanie niepewność co do składki VAT w zliczeniu usług z touroperatorami.

Tradycyjnie już odbędą się indywidualne spotkania biznesowe z przedstawicielami największych polskich firm touroperatorskich  (Itaka , Rainbow, Grecos, Coral Travel Wezyr Holidays)

Skupiającym uwagę wydarzeniem jest debata, w której uczestniczą szefowie największych polskich operatorów. W czasie dwugodzinnej dyskusji podsumują kończący się rok, skomentują wydarzenia i zjawiska mające wpływ na branże oraz odpowiedzą na pytania uczestników.

Całość uzupełni wieczorny Business Mixer, na którym nastąpi uroczyste podsumowanie oraz wręczenie wyróżnień w konkursie na najlepszego doradcę turystycznego „Agent Roku 2019”. 

Facebook
Program Forum
VII Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży - Galeria  

......................................................................................................................................................................

Tegoroczne Forum Agentów odbędzie się 20 listopada w Sound Garden Hotel w Warszawie. Organizatorem jest redakcja Wiadomości Turystycznych. Wydarzenie jest świetną okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych, wspólnych dyskusji na temat bieżących problemów branży turystycznej oraz poznania nowych trendów w światowej turystyce.

W kwestiach szczegółowych zapraszamy do kontaktu z Jolą Poterańską. 

Tel.: 22 822 20 16,
e- mail: forumagentow@wiadomosciturystyczne.pl 

www.wiadomoscitu
rystyczne.pl


2019-11-04 14:32:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Czesław Płoński, właściciel Biura Podróży Nowator »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter