Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE
W Warszawie odbyło się VIII Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży
 W środę, 20 listopada przedstawiciele branży spotkali się na tegorocznym Forum Agentów Biur Podróży. Urosło ono do rangi wydarzenia, bez którego kalendarz branży turystycznej byłby niekompletny. Jako miejsce spotkań agentów, touroperatorów, przedstawicieli administracji rządowej oraz organizacji samorządu gospodarczego stworzyło unikalną płaszczyznę wymiany doświadczeń i poglądów.

 

Forum Agentów Biur Podróży nie tylko zachowuje ciągłość, ale także zatacza coraz szersze kręgi i rozwija się. W tym roku wysokiej klasy specjaliści mówili między innymi o tym jak wzbogacać ofertę biur podróży najnowocześniejszą technologią i doskonałą obsługą klienta, a także jak wygląda procedura reklamacyjna pod rządami nowej ustawy o turystyce, jak usprawnić jej proces. 

Tradycyjnie już odbywały się indywidualne spotkania biznesowe z przedstawicielami największych polskich firm touroperatorskich (Itaka , Rainbow, Grecos, Coral Travel Wezyr Holidays)

Wydarzeniem skupiającym uwagę  jest debata, w której uczestniczą szefowie największych polskich operatorów. W czasie dwugodzinnej dyskusji podsumowali kończący się rok, komentując wydarzenia i trendy mające wpływ na branżę.

Całość uzupełnił wieczorny Business Mixer, podczas którego nastąpiło uroczyste podsumowanie oraz wręczenie wyróżnień w konkursie na najlepszego doradcę turystycznego „Agent Roku 2019”. 

Facebook
Program Forum
VII Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży - Galeria  

......................................................................................................................................................................

Tegoroczne Forum Agentów odbywał się 20 listopada w Sound Garden Hotel w Warszawie. Organizatorem jest redakcja Wiadomości Turystycznych. Wydarzenie jest świetną okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych, wspólnych dyskusji na temat bieżących problemów branży turystycznej oraz poznania nowych trendów w światowej turystyce.

W kwestiach szczegółowych zapraszamy do kontaktu z Jolą Poterańską. 

Tel.: 22 822 20 16,
e- mail: forumagentow@wiadomosciturystyczne.pl 

www.wiadomoscitu
rystyczne.pl


2019-11-20 14:32:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Mariola Linde, właścicielka Polskiego Biura Podróży w Olsztynie.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter