Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 

»


STUDY TOUR

TOP Touristik zabrał agentów na Maltę

W trakcie kilkudniowego wyjazdu agenci zapoznali się z najważniejszymi miastami, atrakcjami kulturowymi i bazą hotelową Malty, spotkali się też z przedstawicielem Malta Tourism Authority.

Z roku na rok rośnie zainteresowanie Maltą wśród klientów TOP Touristik. Jej atutami są nie tylko łagodny klimat, również dostępność kierunku: na wyspę polecieć można z 5 polskich lotnisk. Chcąc zaznajomić agentów z tą coraz bardziej znaną destynacją TOP Touristik zaprosił 14 partnerów biznesowych na wyjazd studyjny do tego kraju. Celem była prezentacja destynacji: jej walorów turystycznych i kulturowych oraz zapoznanie z ofertą produktową (hotelami).

Uczestnicy odwiedzili stolicę Malty – Valettę, w której podziwiali m.in. konkatedrę św. Jana Chrzciciela, Fort Rinella, kościół św. Marii, Upper Barrakka Gardens. Zawitali też do miasteczek Mdina i Rabat ze średniowiecznymi i barokowymi kościołami, podziemnymi katakumbami i spektakularnymi panoramami na te ośrodki miejskie, oraz na wyspę Comino z błękitnymi lagunami. Organizatorzy zaaranżowali też spotkanie z przedstawicielem Malta Tourism Authority, podczas którego agenci mieli okazję pogłębić swoją wiedzę o wyspie. MO, Maciej Grzelakowski, foto TOP Touristik

2019-10-25 09:31:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Sylwia Lach-Włodarska, właścicielka Biura Podróży One2Fly Agent Roku 2019 »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter