Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


JUBILEUSZ

Nowosądecka Izba Turystyczna ma 20 lat!

W uroczystości podsumowującej 20 lat działalności Izby udział wzięli przedstawiciele władz lokalnych, regionalnych i rządowych.

W tym roku Nowosądecka Izba Turystyczna obchodzi 20-lecie istnienia. Z tej okazji 21 października w Nowym Sączu zorganizowała uroczystą galę z udziałem zaproszonych gości. Na jubileuszu pojawili się nie tylko członkowie stowarzyszenia, również przedstawiciele władz lokalnych, regionalnych, państwowych i reprezentanci izb turystycznych, w tym: poseł Jan Duda, wicewojewoda małopolski Zbigniew Starzec, wicestarosta nowosądecki Marian Dobosz, prezes ITRP Marek Ciechanowski wraz z prezesami izb z Krakowa,Katowic,Warszawy, także prezes Małopolskiego Oddziału PIT Roman Mandyna.

Galę otworzył prezes NIT – Andrzej Danek, a poprowadził prezes honorowy Izby – Aleksander Giertler. Pierwsza część rozpoczęła się słowem ordynariusza diecezji tarnowskiej, JE ks. biskupa Andrzeja Jeża, po którym z prezentacją na temat 20-lecia NIT wystąpił Aleksander Giertler. Kolejnym punktem programu było wręczenie odznaczeń i wyróżnień członkom NIT i instytucjom wspierającym organizację. W trakcie gali wręczono m.in. Złote, Srebrne i Brązowe Krzyże Zasługi od prezydenta RP, Odznaki Honorowe za zasługi dla turystyki od ministra sportu i turystyki, Srebrną Odznakę Honorową Woj. Małopolskiego - Krzyż Małopolski od marszałka małopolskiego, Honorową Odznakę Izby Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej od prezesa ITRP, wyróżnienia za wkład na rzecz rozwoju turystyki w Nowym Sączu od prezydenta miasta Nowy Sącz, Złote Jabłka Sądeckie i dyplomy podziękowania od starosty nowosądeckiego za zaangażowanie i wiarygodne świadczenie usług turystycznych na Sądecczyźnie.

Gospodarze przyznali też Sądeckie Laury Turystyczne 2019 i Certyfikaty Sądeckiej Marki Gastronomicznej 2019 oraz dokonali uroczystego przyjęcia w poczet członków NIT hotel IBIS Styles z Nowego Sącza. MO, Aleksander Giertler, foto NIT

2019-10-28 10:17:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Marek Wojnar, właściciel Biura Podróży Radtur  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter