Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE

Eyal Carlin turystycznym komisarzem w Stanach Zjednoczonych

Carlin pracował w ostatnich latach dla Ministerstwa Turystyki Izraela, obsługując rynek amerykański.Turyści amerykańscy - z USA i Kanady- są ważnym rynkiem źródłowym dla Izraela. 

Tylko w ostatnich dwóch latach liczba turystów z pierwszego z krajów wzrosła o 26 proc., a z drugiego o 21 proc. Ministerstwo Turystyki Izraela, chcąc zintensyfikować działalność marketingową w Ameryce Północnej powołało stanowisko komisarza turystycznego, który na miejscu będzie prowadził działania z zakresu szeroko rozumianej promocji turystycznej wśród turystów ze Stanów Zjednoczonych i Kanady także wzmacniał relacje z podmiotami turystycznymi w celu generowania ruchu turystycznego z Ameryki do Izraela.

Na to stanowisko wyznaczono Eyala Carlina. Komisarz jest absolwentem Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie i Uniwersytetu w Tel Awiwie. W początkach kariery związany był z przemysłem farmaceutycznym. W 2010 r. rozpoczął pracę w Ministerstwie Turystyki. Zajmował w nim różne stanowiska związane z obsługą rynku amerykańskiego. W latach 2013 – 2017 pracował w biurze turystyki Izraela w Atlancie, które odpowiadało za promocję kraju w południowych stanach USA.W kolejnych latach awansował na stanowisko dyrektora Departamentu ds. Ameryk, był też p.o. dyrektor Departamentu Międzynarodowego w biurze centrali w Jerozolimie. MO2019-11-14 17:53:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Agnieszka Lis, kierownik biura LOT "Serce Kaszub"  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter