Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE

Organizacja Turystyczna Hong Kongu znowu ma dyrektora wykonawczego


O wyborze Dane'a Changa na dyrektora wykonawczego przesądziło jego wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej i marketingu.

Organizacja Turystyczna Hong Kongu, po tym jak w czerwcu odszedł z niej dyrektor wykonawczy Anthony Lau, pozostawała bez szefostwa. Sytuacja zmieniła się dopiero w początkach listopada. Wtedy też obowiązki dyrektorskie objął Dane Cheng mianowany na to stanowisko przez prezesa zarządu Organizacji, Panga Yiu-Kaia.

Cheng ma w najbliższych latach wzmacniać partnerstwo z podmiotami działającymi na rynku turystycznym, zacieśniać współpracę z Komisją Turystyki w Specjalnym Regionie Administracyjnym Hong Kongu, także promować Hongkong w świecie.

Nowy dyrektor wykonawczy jest absolwentem uniwersytetu Chińskiego w Hong Kongu. Po studiach związał się z linią lotniczą Cathay Pacific Airways, gdzie zajmował różne stanowiska kierownicze w departamentach zajmujących się marketingiem, komunikacją, sprawami międzynarodowymi czy zarządzaniem. W latach 2017 – 2019 był dyrektorem wykonawczym w Hang Lung Properties Limited. MO

2019-11-15 09:28:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Marek Wojnar, właściciel Biura Podróży Radtur  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter