Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


KONFERENCJA

Ziemia Salzburska promowała się w Warszawie

U progu sezonu narciarskiego do Warszawy zawitali przedstawiciele Ziemi Salzburskiej, żeby poinformować dziennikarzy o tym co nowego czeka w najpopularniejszym wśród polskich narciarzy regionie austriackim.

Spotkanie zorganizowane przez austria.info, a prowadzone w formule rozmów stolikowych, rozpoczęło się od oficjalnego powitania dokonanego przez Primoža Kompana z Organizacji Turystycznej Ziemi Salzburskiej, który odpowiada za rynki polski i węgierski.

Jak poinformował Kompan, Polska jest istotnym rynkiem źródłowym dla Ziemi Salzburskiej. W 2018 r. region odwiedziło 400 tys. turystów z naszego kraju. Organizacja chce w związku z tym mocniej promować Ziemię Salzburską na naszym rynku. - To region zapewniający mnóstwo przeżyć. Oferta, jeśli chodzi o regiony narciarskie, jest bardzo różnorodna. Każdy znajdzie coś dla siebie - zachęcał Primož Kompan.

Do Warszawy przyjechało sześć regionów narciarskich. W kilku z nich w najbliższym sezonie na narciarzy czekają nowości: przedstawicielka Saalachtal – ośrodka dedykowanego dzieciom – poinformowała o udostępnieniu nowego wyciągu posiadającego specjalne zabezpieczenia dla najmłodszych narciarzy. Reprezentantka Zell am See mówiła natomiast o wspólnym z Kaprun skipassie Ski Alpine Card oraz nowej kolejce gondolowej.

Aby zachęcić dziennikarzy do poznawania innych atrakcji regionu, reprezentanci Ziemi Salzburskiej zorganizowali quiz. Wśród uczestników rozlosowano pod koniec konferencji 2 pobyty w jednym z tamtejszych ośrodków narciarskich. MO

2019-11-26 12:52:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Małgorzata Wierzbicka, współwłaścicielka biura podróży Wibiki Travel w Kościanie. » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter