Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE

Brand USA z nowym przewodniczącym 

Na stanowisku przewodniczącego zadebiutował John Edman, który jest z Brand USA związany od 2015 r. John Edman jest absolwentem Uniwersytetu w Minnesocie, gdzie ukończył m.in. Carlson Executive Leadership Program, ma też dyplom MBA Uniwersytetu św. Tomasza. Od 2015 r. zasiada w Radzie dyrektorów Brand USA. Oprócz tego jest dyrektorem Explore Minnesota Tourism – podmiotu odpowiedzialnego za wdrażanie strategii związanych z promocją stanu Minnesota jako kierunku turystycznego.

Rada dyrektorów Brand USA – organizacji zajmującej się promocją turystyczną Stanów Zjednoczonych – podczas swojego ostatniego posiedzenia wybrała nowe władze. Na czele organizacji jako przewodniczący stanął John Edman, który ma 25-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w organizacjach rządowych i pozarządowych zajmujących się turystyką i promocją turystyczną działających na terenie tego stanu.

We szeregach władz znalazł się również Mark Hoplamazian, prezes Hyatt Hotels Corporation, który debiutuje na stanowisku wiceprzewodniczącego. Drugą przewodniczącą została Alice Norsworhty, szefowa marketingu w Universal Parks and Resorts, zaś skarbnikiem – Kyle Emiston, prezes Lake Charles/Southwest Louisiana Convention & Visitors Bureau. MO

2019-11-29 11:59:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Paweł Bączek, prezes zarządu JAN-POL Incoming Tour Operator.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter