Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LOTNICTWO
Branża lotnicza podsumowała rok i prognozowała 2020

Redakcja  „Wiadomości Turystycznych” 10 grudnia 2019 roku  zorganizowała konferencją branżową z okazji wydania raportu „Rynek lotniczy 2019”. Była to okazja do porozmawiania o problemach portów lotniczych, planach i perspektywach na przyszłość.


Gościem specjalnym konferencji  był dr hab. Dariusz Tłoczyński, profesor Uniwersytetu Gdańskiego, autor raportu „Rynek Lotniczy 2019”. Do udziału w debacie zaproszono też panelistów:  Paulinę Czerwińską, Supervisor Działu Obsługi Lotów Czarterowych, oraz Roberta Makowskiego, kierownika Działu Rozwoju Połączeń i Biznesu Portu Lotniczego w Łodzi.

Podczas spotkania profesor Tłoczyński przedstawił wyniki swoich badań, a następnie odbyła się żywa dyskusja z udziałem nie tylko panelistów, ale także publiczności, wśród której nie zabrakło wybitnych profesorów i wieloletnich działaczy w branży. Wydarzenie było okazją do wymiany poglądów  i przedstawienia obaw o rozwój branży. Dominowały jednak głosy pozytywne: rynek dynamicznie się rozwija, podobnie jak porty regionalne w Polsce i mobilność Polaków, którzy coraz więcej podróżują samolotami. Pełna relacja ukaże się na łamach „Wiadomości Turystycznych”. FW

Czytaj więcej w najnowszym wydaniu raportu "Rynek lotniczy 2019".
Zamów wersję eleketroniczną rozszerzoną


 

2019-12-12 11:24:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Marek Wojnar, właściciel Biura Podróży Radtur  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter