Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZNIE

Spotkanie robocze krynickiej branży

Krynica Zdrój podniosła stawkę opłaty miejscowej, w zamian turyści mogą liczyć na darmową komunikację miejską.

Krynicka Organizacja Turystyczna (KOT) zorganizowała dla swoich członków spotkanie, by omówić przygotowanie branży do sezonu zimowego, także plany na przyszłość. W „Spotkaniu Braci Turystycznej Stowarzyszenia Krynickiej Organizacji Turystycznej” połączonym z ogniskiem, uczestniczył m.in. Piotr Ryba, burmistrz Krynicy-Zdrój, przedstawiciele lokalnych stacji narciarskich, hotelarze i branża gastronomiczna.

W czasie spotkania organizatorzy przypomnieli reprezentantom branży hotelarskiej i gastronomicznej o obowiązku wpisu do rejestru BDO. Poinformowali też o planach nawiązania ściślejszej współpracy KOT z aquaparkiem Lipany na Słowacji. Głównym inwestorem oddalonego o ok. 40 km od Krynicy kompleksu basenowego, który ma być otwarty w maju 2020 r., jest krynicki inwestor. KOT chce się włączyć w sprzedaż biletów do tej atrakcji.

Władze KOT poinformowały też, że w mieście podniesiono wysokość stawki opłaty miejscowej (z 3,50 zł na 4,40 zł), w zamian miasto zapewnia mieszkańcom i turystom bezpłatną komunikację między stacjami narciarskimi. Dodatkowo każdy turysta odwiedzający Krynicę otrzyma bezpłatną mapę miasta i biuletyn zawierający informacje o atrakcjach turystycznych. MO

2019-12-13 13:44:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Marek Wojnar, właściciel Biura Podróży Radtur  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter