Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE

O współpracy i promocji podczas Wielkopolskiego Forum Organizacji Turystycznych

Uczestnicy Forum dyskutowali m.in. o tym w jaki sposób zwiększyć efektywność wspólnych działań w obszarze promocji turystycznej Wielkopolski.

11 grudnia w ICHOT Bramie Poznania odbyło się Wielkopolskie Forum Organizacji Turystycznych. Na zorganizowanym przez Wielkopolską Organizację Turystyczną spotkaniu stawili się przedstawiciele LOT-ów, klastrów i stowarzyszeń działających w regionie, by wymieniać się doświadczeniami i dyskutować na tematy ważne dla wielkopolskiej turystyki.

Odbywające się po raz pierwszy Forum miało charakter inauguracyjny, niemniej uczestnicy poruszyli kilka ciekawych i istotnych tematów, jak zdefiniowanie na nowo modelu współpracy na linii ROT – LOT, wypracowanie precyzyjnych i transparentnych ram współdziałania, sprecyzowanie oczekiwań, jakie mogą mieć względem siebie organizacje działające na poziomie regionalnym i lokalnym. Podniesiono również kwestię współpracy i koordynacji działań pomiędzy lokalnymi organizacjami, która pozwoli na tworzenie bardziej kompleksowych produktów i komplementarnych ofert turystycznych, zasygnalizowano też temat profesjonalizacji oferty turystycznej tworzonej na poziomie lokalnym.

Dyskusjom podczas Forum towarzyszyły warsztaty i rozmowy stolikowe, podczas których uczestnicy mogli w małych grupach omówić konkretne zagadnienia.

Ponieważ wydarzenie spotkało się z pozytywnym odbiorem uczestników, WOT planuje zorganizować kolejne tego typu spotkania, także wdrażać różne rodzaje komunikacji elektronicznej (grupy tematyczne, fora), które pozwolą na współpracę i wymianę pomysłów również pomiędzy kolejnymi edycjami Forum. MO, Jacek Cieślewicz, foto WOT

2019-12-17 09:25:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Marek Wojnar, właściciel Biura Podróży Radtur  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter