Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PROMOCJA TURYSTYCZNA

Niemcy rozpoczynają działania wspierające turystykę przyjazdową

Poprzez kampanię #Germany - Dreams Become Reality niemiecka Centrala Turystyki zaprasza turystów do spędzenia letnich wakacji w Niemczech.

Po trzech miesiącach zamknięcia Niemcy chcą wrócić na turystyczną mapę świata. Aby przyciągnąć turystów do tego kraju Niemiecka Centrala Turystyki (DZT) zainaugurowała na rynkach europejskich kampanię #Germany - Dreams Become Reality.

W jej ramach, na stronie Centrali, ściślej dedykowanej tej kampanii podstronie, znalazły się inspiracje (zdjęcia, teksty, także film wyświetlany na YT) do odbywania podróży po Niemczech, m.in atrakcje turystyczne położone poza utartymi szlakami, zamki i pałace, szlaki piesze i rowerowe, ciekawostki kulinarne, także turystyczne trasy samochodowe. Ponadto przewidziano reklamę w internecie, newslettery i działania w mediach społecznościowych - wszystkie te aktywności opatrzone są wspólnym hasztagiem #GermanyAwaitsYou. Na drugą połowę roku przewidziano kontynuację działań marketingowych skierowanych do klientów indywidualnych. W ramach współpracy B2B DZT prowadzi działalność informacyjną, w tym na temat aktualnego stanu pandemii w Niemczech oraz aktualnych działań promocyjnych. MO2020-06-22 12:05:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Paweł Bączek, prezes zarządu JAN-POL Incoming Tour Operator.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter