Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PROMOCJA
Co robić w Kazimierzu Dolnym

Strona facebook.com/CorobicwkazimierzuDolnym powstała w grudniu 2019. Mieliśmy na celu zbierać i zamieszczać informacje o wydarzeniach, które odbywają się w Kazimierzu a są skierowane do turystów odwiedzających Miasto. O wycieczkach, wernisażach, promocjach hoteli i restauracji. 

Pandemia spowodowała intensyfikację naszych działań. Zaczęliśmy kręcić filmy prezentujące sylwetki przedsiębiorców turystycznych z naszej gminy, hotelarzy, restauratorów, ale też właścicieli galerii, artystów. Pojawiły się też filmy promujące znane i nie znane zakątki Kazimierza ale też okolic.

Strona jest współredagowana przez osoby związane z szeroko pojętą obsługą ruchu turystycznego w naszej Gminie. Jest to strona całkowicie bezpłatna dla osób które chcą umieścić na niej swoją ofertę. 

Do współpracy z nami przystąpił też jeden z kazimierskich portali kazimierzdolny24.pl, który też oferuje swoja przestrzeń za darmo dla tych którzy przygotowują wydarzenia skierowane do turystów.

Zaś naszym najlepszym już typowo komercyjnym produktem jest Nocne zwiedzanie Kazimierza jedyna nagradzana wycieczka w regionie. Odbywa się cały rok, zawsze w soboty, aktualnie też we wtorki i czwartki, w sezonie wakacyjnym planujemy też częstszy takt. Jest to wycieczka pierwszego wyboru dla turystów indywidualnych ale także klientów biznesowych przebywających w naszym regionie.

https://www.facebook.com/PrzewodnikKazimierzDolny/

https://www.youtube.com/watch?v=aAgl1-9he3w

2020-06-22 14:10:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Anna Michalec, właścicielka biura agencyjnego TURKUS w Koluszkach.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter