Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE

Andrzej Kołłątaj ponownie prezesem PIT Oddziału Łódzkiego
 

W połowie lipca w Łodzi odbyło się sprawozdawczo-wyborcze walne zgromadzenie członków PIT Oddziału Łódzkiego. Podczas spotkania, prowadzonego przez Pawła Niewiadomskiego, prezesa PIT, uczestnicy podsumowali ubiegły rok, także kadencję 2016 - 2020.

W pierwszej części zgromadzenia przedstawiono sprawozdania zarządu za 2019 i upływającą kadencję, przyjmując je i udzielając zarządowi absolutorium. W kolejnej części odbyły się wybory władz na okres 2020 - 2024. Prezesem PIT Oddziału Łódzkiego został ponownie Andrzej Kołłątaj, właściciel łódzkiego biura podróży Areatour. W zarządzie Oddziału znaleźli się: Jolanta Kondys-Sikora, Anna Łastowska, Joanna Sawiuk i Tomasz Olejnik. Komisja Rewizyjna w nowej kadencji działać będzie w składzie: Artur Matiaszczyk, Zbigniew Milczarek, Wiktor Wlazły. Członkiem Rady PIT została Joanna Sawiuk.

Podczas spotkania nowy-stary prezes PIT Oddziału Łódzkiego przedstawił plan działań na najbliższe miesiące i najbliższą kadencję. W przyjętym przez zarząd planie znalazły się m.in. takie aktywności jak kontynuacja współpracy z organami władzy rządowej i samorządowej, udział w wydarzeniach branżowych i integrowanie środowiska, podnoszenie kompetencji i kwalifikacji członków Oddziału, pozyskiwanie wsparcia finansowego oraz nowych członków do Oddziału. MO, foto Facebook

2020-07-23 12:57:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Paweł Bączek, prezes zarządu JAN-POL Incoming Tour Operator.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter