Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BRANŻA
Ruszyła platforma rezerwacyjna świętokrzyskiego ROT

Od dziś na stronie swietokrzyskie.travel można zarezerwować nocleg, nabyć voucher do restauracji i bilet wstępu do atrakcji turystycznej. W taki sposób świętokrzyska ROT wspiera przedsiębiorców turystycznych z regionu.  

24 lipca ruszyło nowe narzędzie wspierające branżę turystyczną w województwie świętokrzyskim. W ramach akcji „Świętokrzyskie czaruje – 110% jakości za 100% ceny” na oficjalnej stronie Regionalnej Organizacji Turystycznej Woj. Świętokrzyskiego - swietokrzyskie.travel - uruchomiono wyszukiwarkę i platformę rezerwacyjną, przy pomocy której turyści mogą nabyć usługi turystyczne z regionu. Tym sposobem zarezerwować i kupić można np. bilety wstępu do atrakcji turystycznych, noclegi w obiektach hotelowych, vouchery do lokali gastronomicznych, a nawet wycieczki.

Obecnie w systemie można znaleźć ok. 60 propozycji spędzenia wolnego czasu w regionie. Pomysłodawcy liczą jednak, że oferta będzie stale poszerzana, także że sami przedsiębiorcy będą oferowali swoje usługi w atrakcyjnych cenach, tj. z obniżkami i rabatami. Ma to - w opinii pomysłodawców - zachęcić turystów do odkrywania uroków regionu. MO2020-07-24 14:20:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Paweł Bączek, prezes zarządu JAN-POL Incoming Tour Operator.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter