Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PODRÓŻE PO POLSCE

Lubuskie Love – wystarczy jeden dzień, by zakochać się w regionie
 

Biuro podróży Mega Tours z Zielonej Góry
tworzy platformę, na której będzie promować jednodniowe podróże po woj. lubuskim. W ten sposób chce promować skarby województwa– perły architektury, winnice i rezerwaty przyrody. To także nowa strategia biznesowa opracowana w związku z wybuchem pandemii koronawirusa.

Mega Tours od lat obsługuje wycieczki szkolne i młodzieżowe. W tym roku nie mogły się odbyć, więc firma, która od dawna tworzy też oferty wypoczynku nad lubuskimi jeziorami, poszerzyła działalność i zaczęła tworzyć imprezy jednodniowe dla mieszkańców. Projekt LUBUSKIE LOVE będzie realizowany wielotorowo: LUBUSKIE NAJ obejmie wszystkie najważniejsze atrakcje regionu (winnice, parki narodowe i rezerwaty przyrody zaliczane do lubuskiego TOP 10), KAJAKOWE LOVE, ROWELOVE i GOLF LOVE - atrakcje aktywne, LUBUSKIE SMAKI to wycieczki skupiające się na Lubuskim Produkcie Regionalnym. Ważną kategorią jest projekt WINNICE LOVE. Na większości wycieczek odbędą się krótkie degustacje w winnicach.

Osobną kategorią będą wycieczki z cyklu LUBUSKI WINNY EKSPERT, pojawią się też LUBUSKIE WYDARZENIA, czyli wyjazdy na święta regionalne oraz LUBUSKA AKADEMIA MAŁEGO PODRÓŻNIKA, to jest cykl 5 lubuskich wycieczek realizowanych przez 5 dni w tygodniu dla najmłodszych. Nowością na turystycznym rynku Polski są WYCIECZKI GWIAŹDZISTE dla turystów, którzy uwielbiają wyjazdy własnymi samochodami - imprezy będą realizowane własnym środkiem transportu, ale zwiedzanie odbywa się wspólnie pod opieką pilota. MG

2020-07-24 17:00:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Paweł Bączek, prezes zarządu JAN-POL Incoming Tour Operator.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter