Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BIURA PODRÓŻY

Nekera spotyka się z agentami w całej Polsce
 

Nekera odbyła już siedem z 25
zaplanowanych śniadań biznesowych z agentami w całej Polsce. W trakcie spotkań przedstawiciele biura prezentują program na najbliższy sezon zimowy i przyszłe lato. Agentom podpowiadają, jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Na prezentacje Nekery przychodzi po kilkadziesiąt osób. W Łodzi było ich 40, w Katowicach 30, na kolejne dwa spotkania w stolicy Śląska zapisało się tyle samo uczestników. - Widać, że agenci potrzebują rozmów bezpośrednich – mówi Artur Rezner, dyrektor sprzedaży w Nekerze. - To dobry moment nie tylko, by przedstawić nowości w programie, ale też, by porozmawiać o bieżącej sytuacji i przyszłości – dodaje. Artur Rezner przekonuje, że najlepszą strategią na najbliższe miesiące jest zaakceptowanie obecnego stanu rzeczy i przygotowanie się na powrót do normalności. W praktyce oznacza to sprzedaż wyjazdów do miejsc, do których można podróżować, i do których klienci są gotowi wyjechać – mowa o wypoczynku w Polsce i o dojeździe własnym za granicę (latem np. do Chorwacji, Włoch, zimą do Polski, Włoch – także w opcji z dolotem, do Austrii, Słowacji i Czech).

Nekera nie ogranicza się do tych kierunków – jeśli będzie można latać do dalekich krajów, już zimą zaoferuje taki produkt. Na przyszłe lato stawia natomiast na Grecję, Bułgarię, Turcję, w programie znajdą się też inne kierunki, m.in. Majorka, Fuerteventura,
Costa Brava, Malta, Cypr, Egipt i wiele innych. Biuro przygotowało również zachęty, które mają skłonić klientów do rezerwacji wyjazdu z wyprzedzeniem, bo nadal wycieczki sprzedają się głównie w ostatniej chwili. Wśród nich znalazły się: natychmiastowy zwrot wpłaconych pieniędzy w sytuacji, kiedy z powodu pandemii wyjazd zostanie odwołany, możliwość zmiany kierunku na inny do siedmiu dni przed rozpoczęciem podróży (nie dotyczy wycieczek w Polsce), odstąpienie od umowy bez podania przyczyny – ta opcja kosztuje 50 zł od osoby (dla wyjazdów czarterowych i z dojazdem własnym za wyjątkiem Polski) oraz 3 proc. zaliczki dla stałych klientów – stały klient wg Nekery to osoba, która podróżowała z biurem co najmniej raz.

Biuro organizuje w grudniu Skiopening, który będzie symbolicznym otwarciem sezonu. W tym roku odbędzie się na Słowacji w dniach 13-17 grudnia. MG

2020-09-09 13:14:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Paweł Bączek, prezes zarządu JAN-POL Incoming Tour Operator.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter