Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE

IX Forum Biur Podróży – Jak wyjść z kryzysu – rejestracja otwarta 
Pod koniec listopada odbędzie się IX Ogólnopolskie Forum Biur Podróży. Branża turystyczna dotknięta przez pandemię COVID-19, musi mówić wspólnym głosem, by pokazać swoją wartość dla gospodarki. Spotkajmy się 24 listopada w Warszawie.  

Po raz pierwszy od lockdownu spotykamy się w szerokim gronie by wymienić wiedzę i doświadczenia, a także wypracować nowe formuły współpracy. Będzie to największe spotkanie branży turystycznej w 2020 roku.

Zagadnienia ważne szczególnie dziś, w przededniu ogromnego wyzwania przed jakim stoi cała branża - wyjścia z kryzysu i wejście w rok 2021. Porozmawiajmy jak wykorzystać konsekwencje kryzysu na wzmocnienie rozwoju naszej branży i współpracy na linii Agent – Touroperator - Klient.

Założenia programowe

 • Prawne słabości jakie objawił Covid – 19. 
 • Czy branża turystyczna jest jeszcze branżą przyszłości? 
 • Przyszłość pracy agenta, jak będzie się pozycjonował? Jakie zmiany są konieczne? 
 • Jak będzie wyglądać przyszłość touroperatorów i sieci sprzedaży? 
 • Konsolidacja  rynku turystycznego? Jakie perspektywy są przed firmami, które pozostaną na rynku? Jak się zjednoczyć, aby mówić jednym głosem?
 • Jak branża może skutecznie lobbować na swoją korzyść, biorąc pod uwagę jej różnorodność.
 • Prawnik o tym, co zrobić, jak jest źle - wystąpić o niewypłacalność, bankructwo? 
 • Re-start kierunków plażowych - jakie perspektywy na przyszły rok. 

Debata  z Touroperatorami: Kryzys turystyki i turystyka kryzysu. O tym co zostało już zrobione, o bieżących działaniach oraz o tym, jak będzie wyglądać odbudowa turystyki i jaką rolę mogą i powinni odegrać agenci, będą dyskutować prezesi największych touroperatorów, działających na polskim rynku. Nie zabraknie tematów trudnych, bo z popełnionych błędów warto wyciągać wnioski, a sytuacja kryzysowa, w jakiej znalazła się cała branża, spowodowała liczne napięcia i konflikty zewnętrzne i wewnętrzne.

Turystyka, używając terminologii bokserskiej, otrzymała serię ciężkich ciosów i znalazła się na deskach ringu, ale podniosła się i nadal walczy. Płacze, narzekania i utyskiwania nie pomogą. Potrzebne są konkrety, efektywny lobbing, ciężka praca i cierpliwość. 

Partnerzy:

 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego,
 • MerlinX,
 • Gran Canaria.

Jak dokonać rejestracji na IX Forum Biur Podróży

Ze względu na Covid-19 nie będzie bezpośrednich rejestracji gości i liczba miejsc jest ograniczona.
 
Rejestracja jest możliwa przez formularz online dostępny tutaj (link) kontakt e-mail: forumagentow@wiadomosciturystyczn.pl, wt@wiadomosciturystyczne.pl                               
oraz tel.: 22-822-20-16   
 

IX Ogólnopolskie Forum Biur Podróży odbędzie się 24 listopada 2020 r. w Warszawie

 IX Ogólnopolskie Forum Biur Podróży urosło do rangi wydarzenia, bez którego kalendarz branży turystycznej byłby niekompletny. 

Jako miejsce spotkań agentów, touroperatorów, przedstawicieli MR oraz organizacji samorządu gospodarczego stworzyło ono unikalną płaszczyznę wymiany doświadczeń i poglądów. Forum Agentów Biur Podróży nie tylko zachowuje ciągłość, ale także zatacza coraz szersze kręgi, ewoluuje.

Pomysł na Forum Agentów Biur Podróży narodził  się w roku 2012, kiedy czytelnicy „Wiadomości Turystycznych” zasygnalizowali chęć rozmowy  o bieżących problemach rynku agencyjnego. W odpowiedzi na tę potrzebę  27 listopada tegoż roku zorganizowaliśmy pierwsze ze spotkań. Odniesiony wówczas sukces udowodnił nam, że w inicjatywie drzemie niewiarygodny potencjał, a lista zagadnień, które zasługują na omówienie, wypełniłaby program kilkudniowego konwentu. Było dla nas oczywiste, że I Forum zapoczątkuje coroczną tradycję.
 

Informacja  w sprawie rejestracji na IX Forum Biur Podróży Ze względu na Covid-19 nie będzie bezpośrednich rejestracji gości i liczba miejsc jest ograniczona.

Rejestracja jest możliwa przez formularz online dostępny tutaj (link) kontakt 
mail: forumagentow@wiadomosciturystyczne.pl
wt@wiadomosciturystyczne.pl 
tel.: 22 822 20 16  
 

Zobacz jak było w zeszłym roku (link


 

2020-09-14 09:29:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Paweł Bączek, prezes zarządu JAN-POL Incoming Tour Operator.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter