Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


KORONAKRYZYS 
Omio promuje Bergamo i północne Włochy
 

Wyszukiwarka połączeń komunikacyjnych Omio postanowiła wesprzeć włoskie Bergamo w działaniach mających na celu wskrzeszenie lokalnej turystyki po kryzysie wywołanym pandemią koronawirusa.

Omio, wspólnie z Visit Bergamo i lokalnymi ekspertami turystycznymi, podjęło decyzję o współpracy. Na mocy porozumienia o tzw. adopcji Bergamo, portal zobowiązał się do promowania miasta poprzez zachęcanie użytkowników serwisu do podejmowania podróży do północnych Włoch i odkrywania największych atrakcji Bergamo. Specjalnie na potrzeby kampanii opracowano, wspólnie z influencerami, ciekawe trasy zwiedzania Bergamo i okolic, których punkty początkowe znajdują się w popularnych lotniskach na północy kraju.

Omio wesprze też urokliwe miasto finansowo, przekazując środki na Fundusz Wsparcia Bergamo. Wysokość darowizny uzależniona będzie od liczby rezerwacji do Bergamo dokonanych przez użytkowników platformy w okresie od września do grudnia 2020 r. Fundusz powstał w maju tego roku, by wspierać osoby prywatne, małych przedsiębiorców poszkodowanych w związku z pandemią. MO, foto Pixabay.com

 

2020-09-15 10:08:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Paweł Bączek, prezes zarządu JAN-POL Incoming Tour Operator.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter