Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

REGIONY
Podlaskie. Dobrze tu być

To tytuł nowej kampanii Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Na kreację składa się 7 krótkich spotów. Będzie można je zobaczyć co weekend w mediach społecznościowych Podlaskie Travel.

 

Emisja pierwszego z nich odbyła się 23 października, a można go obejrzeć pod adresem: https://www.facebook.com/podlaskie.travel/posts/3283824168409982.

Filmy eksponują walory i atrakcje turystyczne województwa podlaskiego. Podkreślają wartości, jakich coraz częściej poszukają turyści: bliskość natury, podróżowanie w stylu slow, czy cyfrowy detoks. Scenariusze napisano tak, by spoty były jak najbardziej uniwersalne – mają przekonać widzów, że Podlaskie warto odwiedzać cały rok.

Głównym motywem jest tutaj przyroda. W spotach znalazły się między innymi ujęcia ze ścieżek edukacyjnych w Biebrzańskim Parku Narodowym, czy z kładki Śliwno-Waniewo. Przeplatają je sceny aktywnego spędzania czasu – na rowerze, w kajaku, na pieszych szlakach turystycznych.

Zadanie publiczne zostało wykonane dzięki dofinansowaniu ze środków Województwa Podlaskiego. Realizacją zajął się Krzysztof Łapiński – Black Button (http://krzysztoflapinski.pl/).

Podlaskie Travel na Facebooku: https://www.facebook.com/podlaskie.travel

Podlaskie Travel na Instagramie: https://www.instagram.com/podlaskie.travel/

2020-10-27 15:24:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Forum Biur Podróży przeniesione na marzec 2021
Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>


Sylwetka

»»Małgorzata Robak, właścicielka biura podróży Gosia Tour w Brzesku.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter