Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDANIE SPECJALNE
destynacje’21 promują najlepsze kierunki turystyczne

Redakcja Wiadomości Turystycznych przygotowała wydanie specjalne destynacje’21. Publikacja prezentuje najciekawsze polskie i europejskie miejsca wypoczynku, popularne trasy wycieczkowe i nowe produkty turystyczne. Wersja tradycyjna, papierowa dodatku jest dystrybuowana w prenumeracie i sieci salonów Empik, wydanie cyfrowe można bezpłatnie pobrać ze strony wydawnictwa. 

 

Dodatek skierowany jest do pasjonatów podróżowania, poszukujących inspiracji do bliskich i dalszych wyjazdów. destynacje`21 opisują większość polskich regionów, miejsca aktywnego wypoczynku, propozycje do wypadów weekendowych, a także ofertę bliskich wyjazdów egzotycznych. Zapraszamy do lektury.
 

Kanaryjski zawrót głowy
Wycieczka na Wyspy Kanaryjskie jest zawsze dobrym pomysłem. Na archipelagu przez cały rok panuje wiosna – jest ciepło, czasem nawet bardzo, ale nie tak upalnie jak w położonej o 100 km na wschód Afryce. Kanary to nie tylko miejsce na wypoczynek na plaży, ale też lekcja historii. Zobaczyć tam można wygasłe kratery wulkanów, jaskinie zmienione w mieszkania, spichlerze, czy wytworne domy sprzed kilkuset lat. Najpopularniejszymi kurortami są Playa de las Americas, Costa Adeje, Los Christianos, Puerto de la Cruz oraz Las Galletas.

Pomorskie „czynne” przez cały rok
Lato, jesień, wiosna i zima – na wycieczkę na Pomorze dobra jest każda pora roku. Choć region kojarzy się z wypoczynkiem na plaży, oferuje o wiele więcej niż wakacyjne kąpiele słoneczne.

Biegówki. Koniecznie na Podlasiu
W zdrowym ciele zdrowy duch! Ta maksyma może przyświecać także podróżom. Na kolejny wyjazd zaplanuj wycieczkę połączoną z aktywnym wypoczynkiem. Może tym razem na Podlasiu

Niezapomniane weekendy
Polskie miasta z każdym rokiem stają się coraz piękniejsze i ciekawsze. Dziś zwiedzanie jest wspaniałą podróżą przez przeszłość, teraźniejszość i przyszłość dzięki nowoczesnym obiektom wykorzystującym najnowsze technologie.

Pobierz bezpłatnie (link2020-10-29 15:30:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»Forum Biur Podróży przeniesione na marzec 2021


Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>


Sylwetka

»»Małgorzata Robak, właścicielka biura podróży Gosia Tour w Brzesku.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter