Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BRANŻA
Darłowska LOT organizuje konferencję nt. sytuacji sektora turystycznego w regionie


Darłowska Lokalna Organizacja Turystyczna organizuje wideokonferencję poświęconą turystyce w regionie zachodniopomorskim w dobie pandemii.

Dla żyjącej z turystyki gminy Darłowo ostatni sezon letni był wymagający. Bliższa i dalsza przyszłość nie zapowiada się lepiej. Darłowska LOT chce zapoznać środowisko turystyczne z problemami jakimi obecnie borykają się lokalni przedsiębiorcy działający z tym sektorze, także sektorach okołoturystycznych. 30 października (piątek) o godz.12.00 zaplanowana jest w związku z tym wideokonferencja zatytułowana "Branża turystyczna regionu w czasie pandemii. Problemy i przyszłość".

W czasie spotkania z udziałem burmistrza Darłowa, Arkadiusza Klimowicza i wójta gminy Darłowo, Radosława Głażewskiego, poruszana będzie m.in. sytuacja na rynku turystycznym regionu, także perspektywy na przyszłość. Spotkanie moderować będzie prezes DarLOT, dr Jarosław Lichacy.

Zainteresowane obiekty branży turystycznej Powiatu Sławieńskiego, zgłoszenia do udziału w telekonferencji oraz pytania mogą kierować na mail: darlot.pl@wp.pl. MO

2020-10-29 15:56:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Forum Biur Podróży przeniesione na marzec 2021
Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>


Sylwetka

»»Małgorzata Robak, właścicielka biura podróży Gosia Tour w Brzesku.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter