Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE
Węgierskie warsztaty dla polskich biur podróży

Węgierska Agencja Turystyki, wspólnie z Aviareps, zorganizowała warsztaty dla polskich biur podróży, by zaznajomić je z ofertą turystyczną Węgier.


Kiedy w 2017 r. zlikwidowano Narodowe Przedstawicielstwo Turystyki Węgierskiej w Polsce, promocja tego kierunku na polskim rynku wyraźnie straciła na sile. Ostatnimi czasy Węgierska Agencja Turystyczna postanowiła zmienić ten stan rzeczy, organizując pod koniec października warsztaty dla polskich biur podróży.

Polsko-węgierskie spotkanie miało się pierwotnie odbywać w tradycyjnej formie, z uwagi jednak na pogarszającą się sytuację epidemiczną w kraju, zdecydowano o przeniesieniu go do internetu. Tym sposobem 28 października 20 wystawców z Węgier: organizacje turystyczne, biura podróży, atrakcje, i hotele, wirtualnie miało okazję zaprezentować swoje usługi, produkty polskim partnerom. Zanim jednak do tego doszło w ramach oficjalnego otwarcia z obszerną prezentacją na temat oferty turystycznej Węgier wystąpiła Magdolna Fekete, główny doradca ds. rozwoju międzynarodowego w Węgierskiej Agencji Turystycznej. Jak podkreśliła w czasie prelekcji, atrakcyjność Węgier zwiększyła się w ostatnim czasie m.in. w związku z inwestycjami w infrastrukturę. Nie wykluczyła też, że w naszym kraju ponownie powstanie przedstawicielstwo dbające o promocję turystyczną Węgier.

Więcej o warsztatach Węgeirskiej Organizacji Turystycznej w najbliższych wydaniach Wiadomości Turystycznych. MO

2020-10-30 14:47:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»Forum Biur Podróży przeniesione na marzec 2021


Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>


Sylwetka

»»Małgorzata Robak, właścicielka biura podróży Gosia Tour w Brzesku.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter