Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PERSONALIA
Rafał Szlachta pokieruje POT
 

Wiceminister Andrzej Gut-Mostowy rekomendował Radzie POT Rafała Szlachtę na stanowisko prezesa Organizacji. Informacje o tym, że obecny dyrektor Departamentu Turystyki w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii, zastąpi na stanowisku Roberta Andrzejczyka, krążyły w branży już od kilku dni.

Robert Andrzejczyk został odwołany z funkcji prezesa POT nagle. Dość szybko rozpisany został konkurs na to stanowisko, a jednym z czterech kandydatów jest Rafał Szlachta. Zgodnie z procedurami musi przedstawić swoją wizję promocji Polski Radzie POT, organ wydał właśnie pozytywną rekomendację dla Szlachty.

Zanim Rafał Szlachta objął stanowisko dyrektora Departamentu Turystyki w MRPiT, był sportowcem – uzyskał tytułu Mistrza Europy i Wicemistrza Świata we wschodnich sportach walki, związany był również z biznesem. Studia ukończył na AWF w Krakowie na kierunku turystyka i rekreacja ze specjalnością odnowa psychosomatyczna. W zeszłym roku rozpoczął rozprawę doktorancką na Uniwersytecie Warszawskim, na wydziale Zarządzania. Dał się poznać jako promotor kultury Tajlandii w Polsce – z tego tytułu otrzymał wielokrotnie nagrody od ambasadorów tego kraju. MG

2020-10-30 15:05:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Forum Biur Podróży przeniesione na marzec 2021
Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>


Sylwetka

»»Małgorzata Robak, właścicielka biura podróży Gosia Tour w Brzesku.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter