Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PROTESTY BRANŻY

Góralskie Veto: 18-tego wracamy do pracy

Inicjatywa społeczna „Góralskie Veto”, której liderem jest Sebastian Pitoń – jak sam podkreśla, góral z dziada pradziada, w symbolicznym akcie zapalenia pochodni na stokach narciarskich, mówi rządzącym „weto”. 

 

Przedsiębiorcy skupieni wokół Pitonia zapowiadają, że 18 stycznia wracają do pracy. To oznacza, że firmy, których właściciele popierają inicjatywę, w tym gestorzy bazy noclegowej czy gastronomowie, zamierzają od przyszłego poniedziałku przywrócić działalność operacyjną. „Rozporządzenia Rządu są niezgodne z Konstytucją. To Rząd łamie prawo. Ci, którzy się sprzeciwiają bezprawnym rozporządzeniom niszczącym Polskę i Polaków, są obrońcami prawa nie buntownikami” - czytamy na stronie Góralskiego Veta na Facebooku.

Na fanpejdżu inicjatywy pojawiają się słowa poparcia, niektórzy deklarują też, że również wrócą do pracy. Sebastian Pitoń w wypowiedziach medialnych tłumaczy, że inicjatywa nie ma żadnych żądań w stosunku do rządzących i powtarza, że przedsiębiorcy zamierzają zwyczajnie powrócić do swojej aktywności zawodowej. MG

2021-01-12 11:19:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Forum Biur Podróży przeniesione na marzec 2021Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>


Sylwetka

»»Krzysztof Matys, właściciel autorskiego biura podróży Krzysztof Matys Travel.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter