Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


MATERIAŁ PARTNERA
Emerging Travel Group podpisuje porozumienie o współpracy partnerskiej z siecią hoteli Rotana
 

26 stycznia 2021 – Międzynarodowa grupa działająca w obszarze internetowych rezerwacji podróży Emerging Travel Group, obecna na ponad 170 rynkach na świecie i obejmująca takie marki, jak RateHawk, ZenHotels i Ostrovok, podpisała porozumienie o współpracy z siecią hoteli Rotana, będącą wiodącym dostawcą usług hotelowych na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Europie Wschodniej i Turcji.

 

W ramach tej współpracy Rotana włączy swoje obiekty bezpośrednio do listy obiektów Emerging Travel Group (ETG) i zapewni dostęp do cen hurtowych wszystkich swoich hoteli. Jednocześnie Rotana uzyska dostęp do ponad 35 000 partnerów B2B zarejestrowanych na platformie grupy i milionów podróżnych odwiedzających w każdym miesiącu strony B2C.

 Hotele Rotana będą dostępne na stronach marek ETG, jak RateHawk, ZenHotels i Ostrovok poprzez narzędzia opracowane przez DerbySoft, globalnego dostawcę technologii łączących dostawców z dystrybutorami. ETG wykorzystuje tę technologię po raz pierwszy, aby połączyć się z siecią hoteli. Dzięki temu będzie proponować klientom szeroką gamę ofert w konkurencyjnych cenach oraz pełniejsze informacje na temat hoteli i dostępnych w nich usług.

 Felix Shpilman, prezes Emerging Travel Group, komentuje: „Widzimy rosnące zainteresowanie Bliskim Wschodem jako kierunkiem podróży na wszystkich naszych platformach i przewidujemy, że ten trend będzie się utrzymywał. Hotele Rotana cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników wszystkich marek naszej Grupy i należą do 15 najczęściej rezerwowanych sieci na stronach B2B i B2C ETG. Bezpośrednie połączenie z siecią Rotana pozwala nam zapewniać klientom bardziej kompleksową ofertę, a jednocześnie umożliwia sieci hoteli lepszą kontrolę dystrybucji w 170 aktywnych lokalizacjach ETG.”

 Średnia kwota rezerwacji w hotelach Rotana na stronach ETG to 480 USD za cztery noce. Jeśli chodzi o liczbę rezerwacji na stronach ETG, do najczęściej rezerwowanych w 2020 roku hoteli tej sieci należą obiekty w Dubaju, Abu Dhabi i Ras al-Chajma (Zjednoczone Emiraty Arabskie), Mekce (Arabia Saudyjska) i Al-Muharrak (Bahrajn). 

2021-01-26 14:44:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»PRZEMKO NIEWIADOMSKI
, Agent Roku 2021, dyrektor biura Bon Voyage w Poznaniu. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter